Strona główna > Usługi i Firmy > Staszów > BETOMEX > Betoniarnia Staszów BETOMEX - beton, asfalt i dźwigi

Firma budowlana oferująca materiały i usługi. Jesteśmy producentem i dostawcą. Posiadamy duże zaplecze, profesjonalną obsługę i wydajność pozwalającą na współpracę z największymi w branży.
To dlatego betoniarnia BETOMEX to doskonały partner do współpracy w regionie okolic miasta Staszów. Produkujemy wysokiej klasy beton. W ofercie naszej betoniarni znajdą Państwo m.in beton posadzkowy, beton towarowy i drogowy. Oferujemy mieszanki betonowe w różnych konsystencjach, rodzajach w oparciu o restrykcyjne normy. Stosujemy dla potrzeb przedsięwzięć zarówno przyspieszacze jak również opóźniacze. Posiadamy gruszki oraz pompo-gruszki do aplikacji produktów na placach budowy. Także mniejsze samochody pod małe zlecenia.

Kompleksowa obsługa budów, również wykonujemy nawierzchnie afsaltowe, drogi. Produkujemy bowiem także asfalt i pochodne produkty. Zaplecze firmy stanowi także sprzęt, maszyny nie tylko do budowy nawierzchni ale także do stabilizacji gruntu. Oferujemy także podbudowy po drogi, place, parkingi. Szeroka oferta firmy to również dźwigi i usługi dźwigiem. Głównie województwo Świętokrzyskie i nie tylko. Wynajem dźwigów z operatorami. Są to mobilne dźwigi samojezdne o ładowności 55 i 90t. Zapraszamy do współpracy.