Nieruchomości > Porąbka > Biuro Nieruchomości Majdom > dom u podnóża Żaru

NOWA NIŻSZA CENA!!!

Dom nad górskim potokiem u podnóża Żaru

Urokliwie położony pod Górą Żar nad szemrzącym potokiem w Porąbce dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 100mkw jest wspaniałą propozycją dla miłośników relaksu i ciszy. Budynek pochodzi z lat 90tych murowano- drewniany, ocieplony styropianem i otynkowany. Dach ocieplony kryty blachą.

Rozkład pomieszczeń.
Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem, kuchnia, łazienka z WC, wiatrołap.
Na piętrze dwie sypialnie, a na poddaszu dodatkowy pokój.

Wnętrza w dobrym standardzie, na podłogach deski i płytki. Okna drewniane poddawane systematycznej renowacji. Budynek sprzedawany w pełni umeblowany i wyposażony.
Ogrzewanie kominkiem z rozprowadzeniami. Media: prąd, siła, gaz na ścianie budynku, woda z ujęcia źródła, szambo.

Budynek położony na działce około 700 mkw cudnie zagospodarowanej, bogatej w roślinność ( drzewka, krzewy i kwiaty). Działka leży przy sympatycznym potoku górskim delikatnie szemrzącym przez cały niemal rok. Z działki można podziwiać umiejętności paralotniarzy lądujących na sąsiednich łąkach. Jest to doskonała baza wypadowa do spacerów w góry. Budynek może służyć do całorocznego zamieszkania. Istnieje możliwość zrobienia centralnego ogrzewania gazowego.

WYJĄTKOWY! POLECAMY!!


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66kc, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.