Strona główna > Usługi i Firmy > Warszawa > CRIS-CAR AutoPomoc > Laweta przewóz lawetą CRIS-CAR

POMOC DROGOWA-HOLOWANIE-LAWETA oraz WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET.
Cena transportu auta od 100 zł. za kurs po Warszawie.
Cena wynajęcia autolawety 350 zł. za dobę.
Cenę za transport po Polsce, na dalekie trasy od 1,20 zł. za km. (ceny transportu ustalane są w netto) Proszę dzwonić 664-477-424.
Zajmujemy się transportem samochodów na lawecie. Przewozimy samochody uszkodzone, samochody po wypadkach oraz auta sprawne. Usługi pomocy drogowej są dostępne 24h na dobę. W granicach Warszawy i okolic gwarantujemy błyskawiczny dojazd i pomoc w rozwiązaniu problemu. Dysponujemy nowoczesną wciągarką, dzięki której załadowanie samochodu trwa klika minut . Przewóz samochodu na lawecie jest ubezpieczony oraz zapewniamy maksimum bezpieczeństwa dla Państwa auta.

Holowanie pojazdów to kolejna możliwość odtransportowania uszkodzonego samochodu na miejsce postoju. Holowanie możliwe jest zarówno na holu sztywnym jaki miękkim.

Osobną usługą jest transport, przewóz samochodów z zagranicy lub przewóz za granicę. Zdarza się że nie tylko uszkodzone auto potrzebujemy przewieźć do Polski. Wbrew pozorom częściej przewozimy samochody zakupione za granicą lecz takie, które nie mają wymaganych dokumentów do samodzielnego poruszania się po drogach. Z Warszawy dojedziemy w każde miejsce za granicą. Ceny za przewóz samochodów Niemcy-Warszawa, Francja-Warszawa, Włochy-Warszawa, Holandia-Warszawa , ustalane są indywidualnie. (ceny netto).