Strona główna > Motoryzacja > Warszawa > Autobłysk Myjnia > Myjnia ręczna Warszawa Śródmieście

Marka: Typ: Rocznik:
rodzaj paliwa: ilość drzwi: stan pojazdu:
CENA: od 25 zł zł

Firma Autobłysk znajduje się w biurowcu Metropolitan od stycznia 2007 roku. Nie jest to jednak początek działalności firmy. W latach 1994-2007 znajdowaliśmy się w domu handlowym City Center (Bogusz Center), ul. Złota 44/46. Mamy ponad 15 lat doświadczenia, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i środków do mycia samochodów, które wpływają na jakość wykonywanej usługi oraz posiadają atesty ekologiczne.
Myjnia ręczna Śródmieście
Obsługujemy duże floty samochodowe takie jak: HSBC, DZ Bank, Urząd Dzielnicy Śródmieście, Zarząd Pałacu Kultury, itp, oraz klientów indywidualnych ! Dla klientów instytucjonalnych proponujemy rozliczenia bezgotówkowe. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy, gwarantujemy najwyższą jakość i satysfakcję.

Wykonujemy następujące usługi mycia i czyszczenia i pielęgnacji karoserii oraz tapicerki samochodów ( od małych samochodów, przez limuzyny, kombi, vany do dużych terenowych ).

Oferujemy Państwu usługę mycia samochodów door-to-door w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu. Po wskazaniu adresu i godziny odbioru samochodu, nasz pracownik przejedzie Waszym samochodem od wskazanego miejsca do myjni i po wymyciu z powrotem.