Strona główna > Zdrowie > Warszawa > Glanz-Chemia Niemiecka Sklep > Pasta do zębów ELMEX sklep z art z Niemiec Warszawa

Pasta do pielęgnacji wrażliwych zębów i nadaje im naturalną biel. Połączenie skutecznej ochrony i delikatnej pielęgnacji z aminofluorkiem okazało się skuteczne. Dla wrażliwości na ból, wybielanie zębów. Niemieckie produkty stały się symbolem najwyższej jakości. Po wielu latach stosowania chemii gospodarstwa domowego, kosmetyków, rozkoszowania się smakiem słodyczy oraz aromatycznych kaw z zachodu. Podpisujemy się po tym stwierdzeniem. Jesteśmy zdania, że zasługują Państwo na najlepsze. Dlatego nasze wirtualne półki aż uginają się od proszków/żeli/kapsułek do prania, płynów do płukania, środków do sprzątania i pielęgnacji domu, kosmetyków, kaw oraz słodyczy pochodzących od naszych zachodnich sąsiadów (Niemiec, Austrii, Włoch oraz Holandii). Wszystkie dostępne produkty przywozimy osobiście! Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że są w 100% oryginalne. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość obsługi klienta pozwolą nam stać się Państwa ulubionym dostawcą. Nasze produkty oferujemy Państwu od kwietnia 2017 roku w sklepie stacjonarnym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ciągle poszerzamy nasza ofertę, rozwijamy się i udoskonalamy. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć nasza działalność otwierając sklep internetowy.

https://www.glanz-chemia.pl

 

Pasta do zębów Elmex Junior skutecznie chroni przed próchnicą i nadaje się do stosowania u dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat. Klinicznie sprawdzona pasta do zębów z aminofluorkiem przyczynia się do zdrowych i silnych zębów.

Pasta do zębów Odol-med 3 Original ma formułę fluoru z całodobową ochroną kwasów cukrowych i chroni przy regularnym szczotkowaniu trzy razy przeciwko próchnicy, problemom z dziąsłami, tworzeniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Zawiera: fluorek sodu (1450 ppm fluorku). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Theramed Naturweiss nadaje zębom naturalną biel bez użycia wybielaczy. Przywraca naturalną biel zębów przywraca utwardza szkliwo i zapewnia ochronę 3-way dla zębów i dziąseł: Wysoce skuteczna formuła pomaga zapobiegać próchnicy i remineralize szkliwo. Zmniejsza tworzenie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego oraz usuwa płytkę bakteryjną - częstą przyczyną problemów z dziąsłami. - Usuwa bakteryjną blaszkę - Nadaje zębom naturalną biel - Przeciw próchnicy, płytce nazębnej, problemowi kamienia nazębnego i dziąseł