Strona główna > Zlecenia > Rybnik > Work4you.global > Produkcja - montaż aluminiowych profili okiennych * 355 Euro netto/ tydz.

Dla naszego pracodawcy w Holandii ( okolice Zwolle ) poszukujemy pracownika produkcyjnego do montażu aluminiowych profili okiennych.

Oferujemy
Wynagrodzenie 355.00 € netto / tydzień
Zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe)
Umowę na warunkach holenderskich
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakres obowišzków
Montaż aluminiowych profili okiennych
Wymagania
Doœwiadczenie w montażu profili okiennych (lub podobne doœwiadczenie w montażu)
Komunikatywna znajomoœć j.angielskiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniajšcej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowoœć, wymagania, plany oraz marzenia, które wišżesz z wyjazdem oraz pracš za granicš.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatnš pracš, gdzie tylko chcesz.

Jesteœmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwš Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – pištek, 8.00 – 16.00)Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawš o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".