Strona główna > Zlecenia > Rybnik > Work4you.global > Produkcja - montaż aluminiowych profili okiennych * 355 Euro netto/ tydz.

Dla naszego pracodawcy w Holandii ( okolice Zwolle ) poszukujemy pracownika produkcyjnego do montażu aluminiowych profili okiennych.

Oferujemy
Wynagrodzenie 355.00 € netto / tydzień
Zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe)
Umowę na warunkach holenderskich
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Ubezpieczenie zdrowotne
Zakres obowiązków
Montaż aluminiowych profili okiennych
Wymagania
Doświadczenie w montażu profili okiennych (lub podobne doświadczenie w montażu)
Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".