Strona główna > Usługi i Firmy > Kraków > Grupa izopro > Remonty dachów Kraków, naprawa dachów Kraków , krycie dachów Kraków

Firma Grupa izopro istnieje na polskim rynku 2000 roku. W zakresie swoich usług ma wykonawstwo pokryć dachowych , wszelkie remonty pokryć dachowych oraz konstrukcji dachów,  a także ocieplenia i adaptacje poddaszy.W czasie 15 lat firma Grupa izopro zebrała wiele doświadczeń i przede wszystkim doborowe ekipy specjalistów. Ich wiedza pochodzi nie tylko z doświadczenia ale również poparta jest częstymi szkoleniami organizowanymi przez czołowe firmy produkujące pokrycia dachowe.Zapewniają bezpłatny kosztorys prac i materiałów na pokrycie dachu.  Profesjonalnie doradzamy w zakresie technologii i materiałów. Służymy również transportem na miejsce budowy.Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie:
- krycie dachów blachą tytan-cynk, blachą miedzianą - krycie dachów każdym rodzajem dachówki- krycie blachodachówką- krycie dachów papą termozgrzewalną, gontem bitumicznym- montaż i naprawa okien dachowych oraz wyłazów- montaż i naprawa podbitki dachowej- montaż i naprawa rynien i rur- uszczelnianie kominów- uszczelnianie dachów, likwidacja przecieków- budowa konstrukcji i naprawa starych więźb dachowych- ocieplenia poddaszyZapraszamy do skorzystania z naszych usług.Oferujemy okresowe przeglądy dachów naprawianych i wykonanych w całości przez nasza firmę. Wystawiamy faktury.Udzielamy gwarancji na nasze usługi. 10 lat 

Firma Grupa izopro istnieje na polskim rynku 2000 roku. W zakresie swoich usług ma wykonawstwo pokryć dachowych , wszelkie remonty pokryć dachowych oraz konstrukcji dachów,  a także ocieplenia i adaptacje poddaszy.
W czasie 15 lat firma Grupa izopro zebrała wiele doświadczeń i przede wszystkim doborowe ekipy specjalistów. Ich wiedza pochodzi nie tylko z doświadczenia ale również poparta jest częstymi szkoleniami organizowanymi przez czołowe firmy produkujące pokrycia dachowe.


Zapewniają bezpłatny kosztorys prac i materiałów na pokrycie dachu.  Profesjonalnie doradzamy w zakresie technologii i materiałów. Służymy również transportem na miejsce budowy.


Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie:

- krycie dachów blachą tytan-cynk blachą miedzianą 
- krycie dachów każdym rodzajem dachówki
- krycie blachodachówką
- krycie dachów papą termozgrzewalną, gontem bitumicznym
- montaż i naprawa okien dachowych oraz wyłazów
- montaż i naprawa podbitki dachowej
- montaż i naprawa rynien i rur
- uszczelnianie kominów
- uszczelnianie dachów, likwidacja przecieków
- budowa konstrukcji i naprawa starych więźb dachowych
- ocieplenia poddaszy

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Oferujemy okresowe przeglądy dachów naprawianych i wykonanych w całości przez nasza firmę. Wystawiamy faktury.
Udzielamy gwarancji na nasze usługi nawet 10 lat.