Strona główna > Usługi i Firmy > Warszawa > grupa izopro > Solary dachowe firma fotowoltaiczna podkowa leœna super firma fotowoltaiczna po

Pierwszy w Polsce całkowicie fotowoltaiczny dach ,wyglšda podobnie do dachu pokrytego płaskš dachówkš. Dach solarny o powierzchni 220 m2 może wyprodukować rocznie 19 000 kWh energii elektrycznej.
Wybudowany pierwszy w Polsce dom z dachem solarnym o powierzchni 220 m² może wyprodukować rocznie 19 000 kWh energii elektrycznej. To znacznie więcej niż tradycyjna instalacja fotowoltaiczna zamontowana tylko na częœci dachu. Oszczędnoœci będš sięgały nawet 15 000 zł rocznie, zamiast montować pojedyncze panele fotowoltaiczne, można zamontować solarny dach, który, oprócz tego, że zaopatruje budynek w pršd, pełni funkcję pokrycia dachowego chroni i izoluje budynek, a także wentyluje. Technology Skandynawska z powodzeniem jest wprowadzana do Polski i tutaj rozwijana. W 2019 roku eksperci we współpracy z International Holding w Szwecji opracowujš kolejne udoskonalenia architektury, działa centrum logistyczne i projektowe, ta technologia nie tylko jest dla rozwišzań domów jednorodzinnych. Dachy solarne 2/1 doskonale sprawdzajš się też w obiektach rewitalizowanych, termomodernizowanych i planowaniu nowoczesnych przestrzeni osiedlowych.

Firma Grupa izopro
Oferuje montaż paneli fotowoltaicznych najnowoczeœniejszych w atrakcyjnej cenie
Oferujemy :
-Montaż paneli
-Renowacje dachu przed montażem każdy rodzaj pokrycia dachowego
Zapraszamy
Tel 604 260 209