Strona główna > Uroda > Warszawa > GLANZ-CHEMIA > Szampony do włosów - chemia z Niemiec

Niemieckie produkty stały się symbolem najwyższej jakości. Po wielu latach stosowania chemii gospodarstwa domowego, kosmetyków, rozkoszowania się smakiem słodyczy oraz aromatycznych kaw z zachodu. Podpisujemy się po tym stwierdzeniem. Jesteśmy zdania, że zasługują Państwo na najlepsze. Dlatego nasze wirtualne półki aż uginają się od proszków/żeli/kapsułek do prania, płynów do płukania, środków do sprzątania i pielęgnacji domu, kosmetyków, kaw oraz słodyczy pochodzących od naszych zachodnich sąsiadów (Niemiec, Austrii, Włoch oraz Holandii). Wszystkie dostępne produkty przywozimy osobiście! Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że są w 100% oryginalne. Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość obsługi klienta pozwolą nam stać się Państwa ulubionym dostawcą. Nasze produkty oferujemy Państwu od kwietnia 2017 roku w sklepie stacjonarnym. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ciągle poszerzamy nasza ofertę, rozwijamy się i udoskonalamy. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć nasza działalność otwierając sklep internetowy.

Chemia z Niemiec najwyższej jakości w SUPER CENACH!

https://www.glanz-chemia.pl

 

Szampon męski Balea MEN o delikatnej, aktywnej formule delikatnie oczyszcza i pielęgnuje wrażliwą skórę głowy. Delikatne oczyszczanie włosów i skóry głowy. Z prowitaminą B5. Zapewnia skuteczną ochronę wrażliwej skóry głowy. Dla wyraźnie odżywionych i wzmocnionych włosów - każdego dnia. Bez alkocholu i silikonów.


Zadbane i zdrowe włosy: świeży szampon Balea MEN o neutralnym pH łagodnie oczyszcza i pielęgnuje włosy. Nadaje się do każdego rodzaju włosów. Pobudzająca formuła z kofeiną jest delikatna dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera alkoholu.

Mocna formuła zapewniająca zauważalny i widoczny efekt - delikatnie wygładza powierzchnię włosów, zapewniając optymalne odbicie światła.  - Delikatnie czyści włosy naturalnie blond oraz rozjaśniane. - Nadaje włosom elastyczność i wyrazisty połysk. Rezultat: stopniowego rozjaśniania - jakby pocałunek słońca.