Strona główna > Motoryzacja > Lublin > Grzeœ Busy > Wynajem busów - LUBLIN

Marka: Typ: Rocznik:
rodzaj paliwa: ilość drzwi: stan pojazdu:
CENA:

od 120 zł

Już od prawie 20 lat świadczymy usługi transportowe busami i autokarami w zakresie przewozu osób. W tym czasie obsłużyliśmy tysiące imprez, eventów, zapewniając bezpieczny przejazd dzisiątkom tysięcy mieszkańców naszych terenów ( woj. lubelskiego, woj. mazowieckiego, woj.podkarpackiego ).Nasza oferta składa się z dostarczania kopletnych usług transportu dla małych i dużych grup, nawet do 60 osób. Dodatkowo prowadzimy wynajem busa z kierowcą oraz udostępniamy nasze pojazdy indywidualnie.Najszęściej obsługiwane wydarzenia związane z transportem:

Wycieczki krajoznawcze busem z Lublina
Wycieczki szkolne autokarowe
Pielgrzymki lubelskich parafii
Imprezy integracyjne dojazd i transport
Wesela - transport gości weselnych busami
Przejazdy osób na przysięgi
Wyjazdy zorganizowane na imprezy sportowe - bus dla kibica
Wynajem busa na wyjazdy wakacyjne - dla większych rodzin
Wyprawy międzynarodowe z Lublina AdventureBus

Mamy przyjemność zaproponować Państwu usługi w zakresie przewozu osób. Nasza firma działa od 1999 roku i gwarantuje profesjonalną obsługę 24 godziny na dobę. W ramach naszej działalności oferujemy usługi w zakresie przewozu osób na terenie całego kraju oraz wynajem busów. Posiadamy licencję na wykonywanie transportu drogowego osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych. Posiadamy zarejestrowaną działalność w zakresie organizacji imprez turystycznech (uwzględniającą transport, zakwaterowanie, wyżywienie).

Obsługiwane trasy: Lublin-Puławy , Lublin-Lwów , Lublin-Bieszczady , Lublin-Częstochowa , Lublin-Warszawa , Lublin-Zamość , Lublin-Roztocze

Busy wynajem Lublin


Grześ-Bus Grzegorz Chłodny

ul. Brzozowa 3
24-320 Poniatowa

tel. 502 690 690
tel. 725 192 060
tel. 81 820 53 95

www.grzesbus.entro.pl

 

Zapraszamy do  skorzystania z naszych usług. Dostępność autokarów oraz ceny za wynajem ustalamy indywidualnie w zalezności od bieżących terminarzy. Wynajem może dotyczyć udostępnienia pojazdów zarówno na jeden dzień, na jedną trasę, jak i na kilka kilkanaście dni wycieczki lub pielgrzymki.