Strona główna > UsĹ‚ugi i Firmy > Kraków > BŁYSKAWICA > Instalacje odgromowe piorunochrony

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Przez 20 lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów oraz doświadczenie wykonując instalacje odgromowe, które pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości jednocześnie mając satysfakcję z wykonanych prac.

Wykonujemy:

nowoczesną ochronę odgromową, zgodną z obowiązującymi normami, przy użyciu osprzętu odgromowego renomowanych producentów europejskich, a montaż piorunochronów prowadzimy w sposób niewidoczny, stosując systemy odgromowe nie uszkadzające pokrycia, lakierowane pod kolor dachu.
pomiary instalacji odgromowych, na które wystawiamy protokoły potwierdzające skuteczność odgromienia oraz parametry rezystancji uziemienia uziomów, a zakładane instalacje piorunochronne obejmujemy 5-letnią gwarancją.

Posiadane doświadczenie w zakresie przedmiotu działalności oraz potencjał techniczny pozwala sprawnie i szybko realizować usługi na terenie Polski południowej. Prowadzimy również ochronę odgromową miejsc szczególnie narażonych na bezpośrednie działanie prądów piorunowych – anten, kolektorów (solarów) słonecznych na dachach lub ścianach obiektów budowlanych, najwyższych konstrukcji na dachach. Zabezpieczenie tych miejsc jest o tyle istotne, że prądy udarowe o znacznych wartościach mogą wnikać do pomieszczeń a następnie działać niekorzystnie na znajdujące się w nich urządzenia elektroniczne. Takie elementy konstrukcji wymagają stworzenia nie tylko dobrej konstrukcji odgromowej ale również otoczenia przez przestrzeń chronioną, którą tworzą metalowe maszty, maszty ze zwodem pionowym, dodatkowe zwody pionowe mocowane do masztów nieprzewodzących.