Strona główna > UsĹ‚ugi i Firmy > Wadowice > Grupa Izopro > Krycie dachów Wadowice dekarze

Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.
Usługi, krycie dachów, naprawy i remonty są realizowane w pełnym zakresie, od doradztwa przy wyborze pokrycia dachowego, rodzaju dachówki bądź metody krycia dachu, przez przygotowanie konstrukcji więźby, realizację izolacji termicznej dachu, montaż wyciszenia połaci, aż do montażu pokryć dachowych. Jako ostatnia ekipa budowlana zamykamy budynki w stanie surowym przykrywając je dachami.

W ramach palety usług nasi dekarze realizują również drobne naprawy poszycia dachowego i konstrukcji w sytuacjach awaryjnych. Dachy na nowo powstających budynkach wykonujemy jako główny wykonawca

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych. W przypadku remontów dachów trzeba wspomnieć o konserwacji pokryć dachowych. Prawidłowo wykonane przy wykorzystaniu nowoczesnych środków konserwacje pokryć z: papy, płyt i gontów bitumicznych oraz klejonych czy z tworzyw sztucznych itp. mogą znacznie wydłużyć ich okres użytkowania. W ramach prac związanymi z remontami dachów, trzeba zwrócić uwagę na takie jak uszczelnianie dachów w tym miejsc newralgicznych typu: łączenia blach, wpusty i wywiewy oraz świetlików. W gamę wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzi udrażnianie rynien i spustów. Kolejną powiązaną z właściwą eksploatacją pokrycia dachowego sprawą, jest czyszczenie dachów zarówno płaskich, jak i skośnych oraz elementów konstrukcyjnych.