Strona główna > Dom i Ogród > Kraków > Investniga > Legalizacja wodomierzy i ciepłomierzy

Jesteœmy najstarszš firmš działajšcš w Krakowie w zakresie opomiarowania wody i ciepła, istniejemy na rynku od 1989 roku, i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się obsługš indywidualna, hurtowš a ze szczególnym wyróżnieniem Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych pomagajšc w likwidacji niedoborów wody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszš ofertš na dostawy i montaż nowoczesnych systemów rozliczeń ciepła i wody oraz możliwoœci prezentacji tych rozliczeń

Nasze hasło to " PŁAĆ TYLKO ZA SIEBIE"

W działaniach firmy zawsze kierowaliœmy się względami ochrony naszego œrodowiska. W naturalny sposób zainteresowaliœmy się problemem ekologicznego ogrzewania, które jednoczeœnie spełniałoby wymogi atrakcyjnej pod względem ekonomicznym inwestycji.
Pompy ciepła, OCTOPUS Energi to nowoczesna odpowiedŸ na powyższe wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami znajdujšcymi się na naszej stronie. Więcej informacji o tym jak stworzyć przyjazny klimat w domu i w pracy w dziale pompy ciepła i klimatyzatory.
Zajmujemy się nowoczesnym energooszczędnym i tanim budownictwem mieszkaniowym i przemysłowym w oparciu o najnowsze technologie europejskie i œwiatowe.
Nasze haslo to "BUDUJ SZYBKO TANIO I OSZCZĘDNIE"