Strona główna > Dom i OgrĂłd > Kraków > Investniga > Legalizacja wodomierzy i ciepłomierzy

Jesteśmy najstarszą firmą działającą w Krakowie w zakresie opomiarowania wody i ciepła, istniejemy na rynku od 1989 roku, i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się obsługą indywidualna, hurtową a ze szczególnym wyróżnieniem Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych pomagając w likwidacji niedoborów wody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dostawy i montaż nowoczesnych systemów rozliczeń ciepła i wody oraz możliwości prezentacji tych rozliczeń

Nasze hasło to " PŁAĆ TYLKO ZA SIEBIE"

W działaniach firmy zawsze kierowaliśmy się względami ochrony naszego środowiska. W naturalny sposób zainteresowaliśmy się problemem ekologicznego ogrzewania, które jednocześnie spełniałoby wymogi atrakcyjnej pod względem ekonomicznym inwestycji.
Pompy ciepła, OCTOPUS Energi to nowoczesna odpowiedź na powyższe wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami znajdującymi się na naszej stronie. Więcej informacji o tym jak stworzyć przyjazny klimat w domu i w pracy w dziale pompy ciepła i klimatyzatory.
Zajmujemy się nowoczesnym energooszczędnym i tanim budownictwem mieszkaniowym i przemysłowym w oparciu o najnowsze technologie europejskie i światowe.
Nasze haslo to "BUDUJ SZYBKO TANIO I OSZCZĘDNIE"