Strona główna > Usługi i Firmy > Elbląg > ELKOP SE > Małe biuro do wynajęcia w centrum miasta

Posiadamy lokal biurowy o powierzchni 18,48 m², na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP SE w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej.

Budynek został wyremontowany w 2018 roku, posiada lokale biurowe o wysokim standardzie.
Stawka miesięcznego czynszu wynosi 25 zł netto za 1m².
Poza czynszem najmu, najemca zobowiązany jest do uiszczania opłaty eksploatacyjnej w wysokości 8,50 zł netto/m². Na koszty eksploatacyjne składają się:
*koszt prewencji -dozorowania nieruchomości,
*serwisowanie systemów bezpieczeństwa - oddymianie klatek schodowych,
*kontroli dostępu do części wspólnych,
*koszt ubezpieczenia nieruchomości,
*koszt sprzątania i utrzymania porządku na powierzchniach wspólnych,
*koszt zużycia wody i ścieków na powierzchniach wspólnych,
*koszt zewnętrznego mycia szyb na powierzchniach wspólnych,
*kontrole UDT urządzeń,
*koszt przeglądów okresowych, serwisu technicznego, kontroli i inspekcji urządzeń wspólnych budynku (nie obejmuje urządzeń własnych Najemcy oraz zamontowanych na potrzeby Najemcy),
*koszt ogrzewania na powierzchniach wspólnych wewnątrz budynku,
*koszt energii elektrycznej zużywanej na powierzchniach wspólnych oraz na zewnątrz budynku,
*koszt zarządzania i administrowania budynku,
*koszty podatkowe.
Najemca uiszcza także opłatę za energię elektryczną rozliczaną z podlicznika, ogrzewanie oraz we własnym zakresie podpisuje umowę z operatorem usług telekomunikacyjnych.
W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.
Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.
Lokale posiadają klimatyzację z funkcją grzania, instalację światłowodową oraz domofonową. Do dyspozycji naszych Klientów, został udostępniony aneks kuchenny.
W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 570 663 383 lub mailowo pod adresami anna.kosznik@elkop.pl, wynajem@elkop.pl.