Strona główna > Dekarstwo > Grodzisk Mazowiecki > Grupa IZOPRO > Naprawa dachów serwis dekarski IZOPRO

Zepsuty częściowo dach to zmora mieszkańców i administratorów oraz właścicieli budynków. Źle wykonane poszycie dachu, czy to dachówką, czy papą, czy blachodachówką, łatwo ulega miejscowym uszkodzeniom. Spadają pojedyncze dachówki, wyrywają się nity z blachy, rozrywają się łączenia blach, kawałki papy wyrywane są z całych powierzchni. Powoduje to osłabienie funkcji ochronnej dachów, ubytki w zabezpieczeniu w szczelnośći, przeciekanie i przemarzanie dachu. Dalej, konsekwencją będzie zawilgocenie stropów, kominów, ścian budynku, powstawanie pleśni i osłabienie konstrukcji. 
Naprawy dachów Warszawa - Grodzisk Mazowiecki
Firma RB Z.ROSIEK prowadzi szybkie naprawy dekarskie w ramach usług pogotowia dekarskiego. Niezależnie od tego czy jest to pełny sezon budowlany i trudno oderwać ekipę dekarzy od dużych zleceń, czy jest to pora jesienno-zimowa, gwarantujemy Państwu szybką reakcję na zgłoszone zlecenia oraz dostępne ceny usługi. Usługi dekarskie przy naprawach i reperacjach dachów: 

inspekcja i ocena uszkodzeń dachu
dobór technologii naprawy dachu
usługi doradztwa - wybór materiałów do naprawy dachów
usługi wymiany elementów więźby
usługa wymiany częściowej izolacji dachu
usługi demontażu
usługi instalacji blachodachówki
usługi malowania dachów
przegląd okresowy dachów

Kiedy wprowadzamy się do nowego domu lub mieszkania dominujące jest poczucie bezpieczeństwa, jest ciepło i sucho. Jesteśmy pod swoim, dobrym dachem! Każdy kto zna to uczucie prędzej czy później zetknie się z jego ciemniejszą stroną wtedy gdy nasz przytulny dom dozna uszczerbków związanych z mijajacym czasem lub ze względu na silną wichurę lub rzęsiste nawałnice i ulewy. Sprawcą problemu z dachem mogą również okazać się opady śniegu i zalegający na naszym dachu śnieg i lód. 

Pierwsze oznaki przeciekającego dachu zaobserwujemy na poddaszu. Z pozoru niegroźne wykwity zawilgocenia na ścianach są oznaką tego że powierzchnia dachu, pokrycie dachówką, blachodachówką, papą, gontem, izolacja przeciwwilgociowa - są nieszczelne! Gorzej kiedy z dachu wprost do środka kapie lub leje się woda. To juz sygnał alarmowy do naprawy.

Co może się zepsuć w konstrukcji dachu?
Co może się zepsuć w orynnowaniu dachu?
Co może się zepsuć w poszyciu? 
Co może się zepsuć w izolacji dachu?
Jak naprawić ubytki dachówek?
Jak naprawia się uszkodzenia po wichurach?
Jak naprawić przeciekający dach?

serwis dachów Grodzisk Mazowiecki


Zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia dekarskiego. Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną o profilu dekarskim z 25 letnim doświadczeniem. Nasze realizacje to głównej mierze krycie nowych dachów ale także naprawy i remonty więźb dachowych, naprawy pokrycia dachu każdego rodzaju. Usuwamy przecieki, uszkodzenia paroizolacji, oberwane rynny, zdegradowane i popękane plastry papy.

Grupa IZOPRPO
http://www.realizacjebudowlane.com

 

Zapytaj o wolny termin dogodny do przeprowadzenia napraw. Zaplanuj naprawę, zgłoś awaryjną reperację.