Strona główna > UsĹ‚ugi i Firmy > Warszawa > Grupa IZOPRO > Naprawa dachów Warszawa - dekarze IZOPRO

Grupa IZOPRO to solidny partner w budownictwie, sprawdzony wykonawca dachów i elewacji. gwarantuje najwyższą jakość usług budowlanych i remontowo-budowlanych, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy oraz profesjonalną kadrę techniczną. Realizujemy usługi na obiektach: Przemysłowych (budynki produkcyjne, handlowe i usługowe). Użyteczności publicznej (hale sportowe, stadiony, szpitale, urzędy administracji publicznej). Mieszkaniowych (budynki mieszkalne jednorodzinne, szeregowe oraz wielorodzinne)
naprawa dachów Warszawa

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców z wyznaczoną dziedziną specjalizacji wśród których znajduje się kadra inżynierska z branży budowlanej. Atutem Firmy jest również rozwinięte zaplecze maszyn zapewniające wykonywanie większości prac na bazie własnego sprzętu oraz sprawdzonych materiałów. Nasze doświadczenia, a także ciągle podnoszone kwalifikacje poprzez certyfikowane szkolenia pozwalają nam zadowolić naszych Klientów, co przekłada się na podpisane umowy na stałą obsługę oraz listami referencyjnymi, które w każdej chwili możemy udostępnić na życzenie.

Doświadczenie w pracach budowlanych a w szczególności pracach dekarskich umożliwia naszym pracownikom, mistrzom dekarskim, swobodne wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych dachów z zastosowaniem dowolnych materiałów pokryciowych. Wykonujemy pokrycia dachowe z papy termozgrzewalnej, gontu bitumicznego, dachówek ceramicznych wszelkich rodzajów, blachodachówki, z blachy miedzianej, blachy trapezowej, blachy tytan-cynkowej. Niezależnie od rozmiarów dachu, jako generalni wykonawcy, przygotowujemy także konstrukcje dachów, więźby dachowe, wylewki pod dachy płaskie i odwrócone.

Naprawy dekarskie


Grupa IZOPRO
02-972 Warszawa
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51

tel. 22 354 67 74
tel. 604-260-209 

http://realizacjebudowlane.com

 

Grupa IZOPRO gwarantuje najwyższą jakość usług, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy oraz profesjonalną kadrę techniczną Każdy rodzaj prac został przez nas wykonany wielokrotnie na różnych obiektach m.in. kościołach, ambasadach, sklepach, magazynach, halach handlowych, przychodniach lekarskich oraz inwestycjach prywatnych.

Nasze doświadczenia, a także ciągle podnoszone kwalifikacje poprzez certyfikowane szkolenia pozwalają nam zadowolić naszych Klientów, co przekłada się na podpisane umowy na stałą obsługę oraz listami referencyjnymi, które w każdej chwili możemy udostępnić na życzenie!